طراحی

بلندگوی Soundcore Mini 3 Pro حدودا به اندازه یک فنجان قهوه‌خوری است. ابعاد آن ۷٫۱ x 7.1 x 9.15 سانتیمتر است. دکمه‌ها در پایین بلندگو قرار گرفته‌اند و دیدن آنها کمی دشوار است چون علامتهای روی دکمه‌ها به‌رنگ سیاه در زمینه سیاه هستند، و شاید مجبور شوید بلندگو را مقابل نور بگیرید تا دکمه پاور بلندگو را پیدا کنید.

یک حلقه لامپ LED و بندی برای حمل راحت بلندگو در بالای آن قرار دارند، و این بند را نمی‌توان از بلندگو جدا کرد. با وجود این بند حمل بلندگو خیلی آسان می‌شود و حتی می‌توان آنرا به هر چیزی مانند قلاب یا شاخه درخت آویخت.

طراحی استوانه‌ای بلندگو باعث می‌شود از هر زاویه‌ای از صدای موسیقی لذت ببرید.

 

کیفیت صدا

بلندگوی Soundcore Mini 3 Pro صدای بسیار خوبی دارد که با توجه به اندازه کوچک این بلندگو تعجب‌آور است! فرکانس‌های بالا و متوسط را به بهترین شکل منتقل می‌کند، اما وقتی در کنار دیوار قرار داده می‌شود، صدای باس را بلند می‌کند و بخوبی فرکانس‌های پایین را تقویت می‌کند. همچنین، وقتی بلندگو روی میز یا سایر سطوح صاف قرار می‌گیرد صدای باس خوبی ایجاد می‌کند. وقتی بلندگو را حمل می‌کنید یا آنرا به جایی می‌آویزید صدای باس کمی کاهش می‌یابد، اما موسیقی همچنان با صدای خوبی پخش می‌شود. اگر در بلندگوی مستقر در کنار دیوار صدای باس خیلی قوی باشد، با اپلیکیشن Soundcore می‌توانید حالت «BassUp» را خاموش کنید.

بی شک، قرار نیست صدای آن بخوبی بلندگوهای خیلی بزرگتر باشد، اما در مناسبتهای خصوصی مثلا در خانه یا بین گروه کوچک دوستان در مهمانی شام روی تراس کاملا مناسب است. هنوز هم در تعجبم که این بلندگو فقط ۶ وات است!

 

خصوصیات

  • بند برای حمل: من یک بلندگوی Soundcore Mini 1 اصل دارم و برای آن یک جلد خریده‌ام که یک بند دارد و می‌توانم در هنگام راه پیمایی آنرا به کول پشتی خودم بیاویزم. خوشحالم که می‌بینم Soundcore Mini Pro 3 خودش یک بند برای حمل کردن بلندگو دارد، و برای آویختن آن به خرید هیچ گونه وسایل جانبی نیازی نیست.
  • حالتهای نورپردازی: دو حلقه لامپ LED آن حالت‌های نورپردازی متعددی دارند: زمان میهمانی، مرحله‌بندی ضرب‌ها، پریدن از ضرب‌ها، پرتوی دایره‌ای، و نسیم خنک. می‌توان مدلهای نورپردازی را با استفاده از اپلیکیشن Soundcore تغییر داد. همچنین این برنامه در خصوص انیمیشن‌هایی که از ابتدا در دستگاه تعبیه شده‌اند نیز گزینه‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد، این گزینه‌ها عمدتا فقط انتخاب رنگهای مختلف را انجام می‌دهند. همچنین با لمس سریع دکمه پاور می‌توانید نورها را خاموش کنید.
  • مقاومت در برابر آب: Soundcore Mini Pro 3 امتیاز IPX7 دارد، یعنی به مدت ۳۰ دقیقه (تا عمق ۱ متری) می‌تواند در زیر آب سالم بماند، بنابراین کنار استخر می‌توان براحتی از آن استفاده کرد.
  • PartyCast: با فناوری «PartyCast» که در برند Soundcore عمدتا در بلندگوهای جدیدتر دیده می‌شود، براحتی می‌توانید این بلندگو را حداکثر به ۱۰۰ بلندگوی Soundcore دیگر متصل کنید. لطفا توجه داشته باشید که این صدای استریوی بی‌سیم واقعی نیست چون تمام بلندگوهای متصل بهم صدایی کاملا مشابه با هم بخش می‌کنند (نه یک کانال صوتی بخصوص).

 

 

چگونه از PartyCast در Soundcore Mini 3 Pro استفاده کنیم

  1. ابتدا، یک بلندگو را بصورت عادی با تلفن همراه خود جفت کنید و بصورت روشن و متصل به هم نگاه دارید. این بلندگو، بلندگوی «اصلی» شما خواهد بود.
  2. در این بلندگو دکمه بلوتوث را حداقل ۲ ثانیه فشار دهید، تا وقتی دو صدای دنگ بشنوید که شبیه به اکو هستند.
  3. یکی «دیگر» از بلندگوی Soundcore خود را روشن کنید. دکمه بلوتوث را ۲ ثانیه فشار دهید تا همان دو صدای دنگ شبیه به اکو را بشنوید.
  4. در بلندگوی «دیگر» دکمه بلوتوث را دوبار لمس کنید (اینبار آنرا طولانی فشار ندهید). آنگاه این بلندگو به بلندگوی اصلی شما متصل می‌شود و وقتی بلندگوی اول آهنگی را پخش می‌کند از بلندگوی دوم هم می‌توانید آهنگ را بشنوید.

 

عمر باتری

اگر لامپ‌های بلندگو خاموش باشند، باتری Mini Pro 3 می‌تواند با یک بار شارژ ۱۵ ساعت کار کند. می‌توان بلندگو را با کابل USB-C (که همراه هر بلندگو در جعبه قرار دارد) و پورت USB که برق داشته باشد و یا با شارژر (در جعبه قرار ندارد) مجددا شارژ کرد.

 

 

 

مقایسه Soundcore Mini 3 Pro با Soundcore Mini 3

تفاوت بین Soundcore Mini 3 Pro و Soundcore Mini 3 در چیست؟ تفاوت اصلی آنها این است که در Mini 3 Pro یک حلقه لامپ LED بالای بلندگو قرار دارند. اما در بلندگوی Mini 3 معمولی این حلقه لامپ وجود ندارد.

 

دسترسی

به راحتی وارد یکی از لینکهای زیر شده و این محصولات خارق العاده را با گارانتی تهیه کنید.

اسپیکر بلوتوثی انکر Soundcore Mini 3 -مدل A3119 | ایران انکر (irananker.com)

اسپیکر بلوتوثی انکر Soundcore Mini 3 Pro -مدل A3127 | ایران انکر (irananker.com)

 

سبد خرید
Your cart is currently empty.